Inwestycje wodociągowe-utrudnienia

2011-05-25 06:32

W pierwszych dniach czerwca nastąpi przerwa w dostawie wody w ulicach: Zaokopowa, Zakroczymska, 3-go Maja, ul. Warszawskiej. Niedogodność ta spowodowana jest pierwszym etapem nawodnienia i przepięcia mieszkańców z ulicy Warszwskiej do nowego wodociągu. Jednocześnie zostaną połączone końcówki sieci wodociagowej w ul. Zakroczymskiej. Na przyszły tydzień planowana jest próba ciśnieniowa nowego wodociągu w ul. Pułtuskiej na odcinku od Zakroczymskiej do Stadionu. Po pozytywnej próbie, płukaniu i badaniu wody również i tu przyłącza będą sukcesywnie przepinane do nowego wodociagu. O terminach bedziemy Państwa na bierząco informowali.

Trwają również prace związane z budowa wodociagu od Stadionu do SUW Wierzbica. Na razie budowany jest tylko wodociąg bez przepinek. 

Na stacji wodociągowej w Wierzbicy prace są zaawansowane. Pojawiły się już zbiorniki na wodę popłuczną i uzdatnioną. Nowy budynek jest w trakcie budowy. Na początku czerwca zostanie wykonane awaryjne zasilanie w wodę i rozpoczną się prace zwiazane z rozbiórka starego budynku hydroforni. Zakończenie prac planowane jest na przełom lipca i sierpnia. 

zebrał i przygotował
Leszek Błachnio

Wróć

Galeria

Kontakt

Miejsko-Gminny Zakład Wodociagowy
ul. Nasielska 21 A
05-140 Serock

tel. 22 782 73 58
tel. 22 782 67 44
e-mail:

Mapa dojazdu